> 7-DAY FREE ACCESS
SCHEDULE
September 2019 | October 2019 Schedule
Viewing Schedule (month/year): 9/2019
08:00
09:00
CX WORX (Aero)
Ian (M)
08.30-09.00
Pilates Ball (Aero)
Ade (M)
Strong by Zumba
Devis (M)
TRX Class (Aero)
Agnes (B)
08.15-09.00
CX WORX (Aero)
Abbie (M)
08.30-09.00
08:00
09:00
Heat Shred
Arlene (A)
08.30-09.00
09:10
10:10
Zumba
Leo (M)
Body Pump
Edo (M)
Body Combat
Devis (M)
Body Pump
Agnes (M)
Zumba
Abbie (M)
09:10
10:10
Body Combat
Arlene (M)
SH'BAM
Eka Octavia (M)
10:20
11:20
10:20
11:20
Zumba
Filemon (M)
Body Combat
Abi (M)
15:00
16:00
15:00
16:00
Body Pump
Hanna (M)
17:00
18:00
TRX Class (Aero)
Agnes (B)
17.15-18.00
Body Pump
WILSON (M)
TRX Class (Aero)
Agnes (M)
CX WORX (Aero)
Ian (M)
17.30-18.00
Strong by Zumba
Devis (A)
17:00
18:00
18:10
19:10
Body Pump
Agnes (A)
Heat Pyro
WILSON (A)
18.10-18.40
Body Combat
Agnes (M)
SH'BAM
Devis (M)
18.10-18.55
Body Pump
Ian (A)
18:10
19:10
19:20
20:20
Body Combat
Devis (A)
SH'BAM
Eka Octavia (M)
18.50-19.45
CX WORX (Aero)
Ian (M)
19:20-19:50
Body Pump
Ian (M)
19:05-20:05
Zumba
Stella (M)
19:20
20:20
20:30
21:30
Zumba
Susana Cicilia (M)
Body Combat
Cynthia (M)
19.50-20.50
Body Pump
Ian (A)
20:00-21:00
Body Combat
Devis (M)
20:10-21:10
20:30
21:30
  SATURDAY SUNDAY
Viewing Schedule (month/year): 9/2019
08:00
09:00
Heat Shred
Arlene (A)
08.30-09.00
09:10
10:10
Body Combat
Arlene (M)
SH'BAM
Eka Octavia (M)
10:20
11:20
Zumba
Filemon (M)
Body Combat
Abi (M)
15:00
16:00
Body Pump
Hanna (M)
17:00
18:00
18:10
19:10
19:20
20:20
20:30
21:30
  THURSDAY FRIDAY
Viewing Schedule (month/year): 9/2019
08:00
09:00
TRX Class (Aero)
Agnes (B)
08.15-09.00
CX WORX (Aero)
Abbie (M)
08.30-09.00
09:10
10:10
Body Pump
Agnes (M)
Zumba
Abbie (M)
10:20
11:20
15:00
16:00
17:00
18:00
CX WORX (Aero)
Ian (M)
17.30-18.00
Strong by Zumba
Devis (A)
18:10
19:10
SH'BAM
Devis (M)
18.10-18.55
Body Pump
Ian (A)
19:20
20:20
Body Pump
Ian (M)
19:05-20:05
Zumba
Stella (M)
20:30
21:30
Body Combat
Devis (M)
20:10-21:10
  MONDAY TUESDAY WEDNESDAY
Viewing Schedule (month/year): 9/2019
08:00
09:00
CX WORX (Aero)
Ian (M)
08.30-09.00
Pilates Ball (Aero)
Ade (M)
Strong by Zumba
Devis (M)
09:10
10:10
Zumba
Leo (M)
Body Pump
Edo (M)
Body Combat
Devis (M)
10:20
11:20
15:00
16:00
17:00
18:00
TRX Class (Aero)
Agnes (B)
17.15-18.00
Body Pump
WILSON (M)
TRX Class (Aero)
Agnes (M)
18:10
19:10
Body Pump
Agnes (A)
Heat Pyro
WILSON (A)
18.10-18.40
Body Combat
Agnes (M)
19:20
20:20
Body Combat
Devis (A)
SH'BAM
Eka Octavia (M)
18.50-19.45
CX WORX (Aero)
Ian (M)
19:20-19:50
20:30
21:30
Zumba
Susana Cicilia (M)
Body Combat
Cynthia (M)
19.50-20.50
Body Pump
Ian (A)
20:00-21:00