SCHEDULE
April 2017 | May 2017 Schedule
Viewing Schedule (month/year): 4/2017
07:10
08:10
New Instructor
Zumba
Ichsan (M)
Body Pump
Eko (M)
ZUMBA STEP
Maikel (M)
Body Pump
Melani (M)
07:10
08:10
Zumba
Lisma (M)
07:30
08:00
CX WORX (Aero)
Astee (A)
07:30
08:00
08:15
09:05
Aerobic
Imoy (B)
08:15
09:05
08:15
09:15
Body Combat
Eko (M)
Zumba
Maikel (M)
Aerobic
Imoy (M)
Body Pump
Astee (M)
08:15
09:15
Body Combat
Dehas (M)
09:20
09:50
CX WORX (Aero)
Eko (A)
09:20
09:50
09:20
10:20
New Instructor
Body Pump
Stevan (A)
CX WORX (Aero)
Eggi (A)
Body Combat
Lukman (A)
09:20
10:20
16:30
17:00
CX WORX (Aero)
Eggi (M)
16:30
17:00
17:00
18:00
Zumba
Maikel (M)
Line Dance
Sofyan (M)
Body Combat
Eko (M)
Zumba
Maikel (M)
17:00
18:00
17:00
18:10
Aerobic
Imoy (M)
17:00
18:10
18:15
19:15
Body Pump
Astee (M)
Body Combat
Dehas (M)
Body Pump
Risman (M)
Body Pump
Astee (M)
Body Pump
Eko (M)
18:15
19:15
19:20
20:00
CX WORX (Aero)
Astee (M)
19:20
20:00
19:20
20:20
Body Pump
Astee (M)
Zumba
Lisma (M)
ZUMBA STEP
Maikel (M)
Body Combat
Eko (M)
19:20
20:20
  SATURDAY SUNDAY
Viewing Schedule (month/year): 4/2017
07:10
08:10
Zumba
Lisma (M)
07:30
08:00
08:15
09:05
08:15
09:15
Body Combat
Dehas (M)
09:20
09:50
09:20
10:20
16:30
17:00
17:00
18:00
17:00
18:10
18:15
19:15
19:20
20:00
19:20
20:20
  THURSDAY FRIDAY
Viewing Schedule (month/year): 4/2017
07:10
08:10
Body Pump
Melani (M)
07:30
08:00
CX WORX (Aero)
Astee (A)
08:15
09:05
08:15
09:15
Aerobic
Imoy (M)
Body Pump
Astee (M)
09:20
09:50
09:20
10:20
Body Combat
Lukman (A)
16:30
17:00
CX WORX (Aero)
Eggi (M)
17:00
18:00
Zumba
Maikel (M)
17:00
18:10
Aerobic
Imoy (M)
18:15
19:15
Body Pump
Astee (M)
Body Pump
Eko (M)
19:20
20:00
19:20
20:20
ZUMBA STEP
Maikel (M)
Body Combat
Eko (M)
  MONDAY TUESDAY WEDNESDAY
Viewing Schedule (month/year): 4/2017
07:10
08:10
New Instructor
Zumba
Ichsan (M)
Body Pump
Eko (M)
ZUMBA STEP
Maikel (M)
07:30
08:00
08:15
09:05
Aerobic
Imoy (B)
08:15
09:15
Body Combat
Eko (M)
Zumba
Maikel (M)
09:20
09:50
CX WORX (Aero)
Eko (A)
09:20
10:20
New Instructor
Body Pump
Stevan (A)
CX WORX (Aero)
Eggi (A)
16:30
17:00
17:00
18:00
Zumba
Maikel (M)
Line Dance
Sofyan (M)
Body Combat
Eko (M)
17:00
18:10
18:15
19:15
Body Pump
Astee (M)
Body Combat
Dehas (M)
Body Pump
Risman (M)
19:20
20:00
CX WORX (Aero)
Astee (M)
19:20
20:20
Body Pump
Astee (M)
Zumba
Lisma (M)